Glemt adgangskode

Personale

Vi er klar til at hjælpe dig

Du kan altid komme i kontakt med Kirstine Hardam A/S - også selvom du handler online.

Kontakt kundeservice direkte på tlf. 9742 3233 i vores åbningstid, der er mandag til fredag kl. 8.00 - 16.00.

Du kan også kontakte os på mail post@hardam.dk, som vi besvarer indenfor 24 timer i hverdagen.

Vores adresse er: Måbjerg Skolevej 48, 7500 Holstebro







Uffe Hardam - direktør/ejer
Tlf. direkte 21 79 83 38
post@hardam.dk


Kirstine Hardam - grundlægger
post@hardam.dk

KONSULENTER




Heidi Skydsgaard - Faglig konsulent / Stomisygeplejerske


Lise Bak - Produktspecialist Medicina
Tlf. direkte 21 79 29 15
lise.bak@hardam.dk

INDKØB



Thomas Svendsgaard - Indkøbschef
Tlf. direkte 30 78 70 09
thomas.svendsgaard@hardam.dk


Lisbeth Knudsen - indkøb
lisbeth.knudsen@hardam.dk

BOGHOLDERI




Sanne Seibæk - bogholderi
sanne.seibaek@hardam.dk

KUNDESERVICE




Gitte Nielsen - kundeservice
Tlf. direkte 30 74 66 52
gitte.nielsen@hardam.dk


Jette Breinholt - kundeservice
jette.breinholt@hardam.dk


Tina Mathiasen - kundeservice
tina.mathiasen@hardam.dk


Bach Jacobsen - kundeservice
bach@hardam.dk


Inge Frølund - kundeservice
inge@hardam.dk

Nina Hansen - Kundeservice
nina.hansen@hardam.dk
Vibeke Buskbjerg - kundeservice
vibeke.buskbjerg@hardam.dk

LAGER




Kim Olesen - lagerchef
kim.olesen@hardam.dk


Morten Trillingsgaard - lager


Gitte Rokkjær - lager

Peter Hedelund - Lager

Alle medarbejdere kan kontaktes på tlf. 97 42 32 33


Om Kirstine Hardam

Kirstine Hardam A/S er en af Danmarks største leverandører af sygeplejeartikler til regioner, kommuner og private. Vores mål er at bidrage til livskvalitet efter operation eller under sygdom.

Vores speciale er stomi, men vi har produkter, der kan hjælpe dig i hverdagen på en lang række områder.

Kundeservice

Hvis du har spørgsmål vedrørende en ordre eller produkter kan du altid kontakte os på: post@hardam.dk eller


Kirstine Hardam A/S   |   Måbjerg Skolevej 48   |   7500 Holstebro   |   Telefon: 97 42 32 33    |   CVR: 30551494    |   post@hardam.dk